Zespół

LEKARZE

 

Dr Grzegorz Długosz – kierownik medyczny i właściciel kliniki,specjalista stomatologii ogólnej, członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Polskiego Towarzystwa Endodontycznego od początku jego powstania .  Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym z wykorzystaniem mikroskopu, stomatologii estetycznej oraz protetyce.

Jego hobby to podróże, przede wszystkim w kierunku Azji, żeglarstwo, narciarstwo i  nurkowanie. Posiada patent zaawansowanego płetwonurka w organizacji PADI. Ściany gabinetu ozdobione są wykonanymi przez niego podwodnymi zdjęciami rafy koralowej, oraz obrazkami z prywatnych podróży z plecakiem po wielu krajach świata.

Dr Anna Turczyńskaspecjalistka stomatologii ogólnej, członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Prowadzi leczenie zachowawcze i ogólno stomatologiczne, specjalizuje się w leczeniu dzieci. Pasjonatka wędrówek górskich i włoskiego stylu życia.

Dr Jolanta Borowska-Sawa – specjalistka stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. Bardzo ceniona przez pacjentów za swoją ogromną empatię oraz profesjonalizm. Prowadzi leczenie z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej oraz protetyki. Szczególnie interesuje się stomatologią estetyczną.  

Dr Mirka Galarowiczspecjalistka stomatologii zachowawczejendodoncji. Jej uśmiech i podejście do dzieci, sprawia że szczególnie lubiana jest przez małych pacjentów. Prowadzi leczenie z zakresu stomatologii ogólnej, endodoncji i protetyki. Prywatnie mama małej Ady, która wypełnia jej całkowicie czas wolny od pracy.

Dr Tomasz Kruszec – prowadzi leczenie zachowawcze, ogólne oraz mikroskopowe leczenie endodontyczne. Wprawny operator chirurgiczny. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne), ICOI (The International Congress of Oral Implantologists) oraz DGOI (Niemieckie Towarzystwo Implantologii Stomatologicznej). Uczestnik wielu kursów z zakresu nowoczesnej stomatologii oraz studiów podyplomowych – Curriculum Implantologiczne. Prywatnie wielbiciel i uczestnik maratonów rowerowych oraz windsurfingu.

 

Dr Mariusz Nanys – absolwent Collegium Medicum UJ w Krakowie, wykładowca  uniwersytecki, prowadzi leczenie zachowawcze i endodontyczne. Pasjonuje się chirurgią. Spokój i opanowanie doktora powoduje, że nie tylko dorośli ale bardzo wiele dzieci obdarza go zaufaniem.

Dr Tomasz M. Machan – urodzony w Warszawie w 1974 r. Ukończył stomatologię na Uniwersytecie „La Sapienza“ w Rzymie. W 1998 uczestniczył w szkoleniu „Microscope Training in Endodontics“ na University of Pennsylvania, Department of Entodontics u prof. Syungcuka Kima. W 2001 ukończył szkolenie „Advanced Techniques and Biological Aspects in Implantology“ w UMDNJ-New Jersey Dental School, Dental Implant Center. Był uczestnikiem licznych szkoleń z zakresu endodoncji i chirurgii jamy ustnej we Włoszech. Członek GIR (Group for Implant Research), Włochy. Członek AIOM (Italian Academy of Microscopic Dentistry). Członek SIE (Italian Society of Endodontics). Wykładowca na wielu międzynarodowych konferencjach. Prowadzi prywatną praktykę w Trento, we Włoszech. W naszym gabinecie zajmuje się rozwiązywaniem trudnych przypadków z zakresu mikrochirurgii, chirurgi i endodoncji.

Dr Przemysław Jawor – periodontolog i implantolog. Prywatnie pasjonat nurkowania i fotografii podwodnej.  Zawodowo,  autor wielu publikacji z dziedziny periodontologii na uniwersytetach w Szwajcarii i Berlinie, wykładowca na kursach i konferencjach zarówno w kraju jak i za granicą, ale przede wszystkim empatyczny ,  cierpliwy i precyzyjny lekarz,  ceniony przez ogromne rzesze swoich pacjentów.

W zakresie ortodoncji współpracujemy z dr Anną Noskowską, specjalistką ortodoncji II stopnia. Wybitna specjalistka w swojej dziedzinie, opiekunka i nauczycielka stażystów z zakresu ortodoncji, kierownik poradni konsultacyjnej w Wojewódzkiej Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie, prywatnie zapalona narciarka i miłośniczka dobrego stylu.

 

ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNE

 

 

Agnieszka Kruczkowska-Marfiak – higienistka i asystentka stomatologiczna. Niezastąpiona asysta implantologiczna i periodontologiczna. Prywatnie mama bliźniaczek z którymi dwa razy w tygodniu uczęszcza na zajęcia taekwondo.

Justyna Dyrda – higienistka i asystentka stomatologiczna.  Pogodna i zawsze uśmiechnięta, entuzjastka śnieżnobiałego uśmiechu. Pasjonuje się  muzyką oraz tańcem. 

Wioletta Langner – asystentka stomatologiczna. Prywatnie zwolenniczka zdrowego stylu życia, entuzjastka wycieczek rowerowych.  

 

POZOSTAŁY PERSONEL

 

Katarzyna Szczurek– recepcjonistka. Chętnie odpowie na każde, nawet najtrudniejsze Państwa pytania. Absolwentka Zdrowia Publicznego na wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum UJ w Krakowie, specjalistka programów zdrowotnych, miłośniczka nowych technologii i dobrej książki, uśmiechem i urokiem osobistym potrafi zlikwidować nawet największe napięcie i stres towarzyszące oczekiwaniu na wizytę u lekarza.

Agnieszka Długosz– menadżer gabinetu. Odpowiedzialna za kontakty zewnętrzne oraz organizację pracy gabinetu.